• 0537 361 05 96

  • Galata Kuledibi Beyoğlu / İstanbul

Amazon Drive / www.amazon.com

30 günlük ücretsiz deneme şansı sunan Amazon Drive hesabını, 100 GB alan için yıllık 19,99 dolara, 1 TB alan içinse yıllık 59,99 dolar satın alabilirsiniz.

SugarSync  / www.sugarsync.com

Diğer sitemler gibi bireysel ve kurumsal çözümler sunan SugarSync, 30 günlük deneme sürecinin ardından farklı paketlerde kullanıcılarına hizmet sağlıyor.

ShareFile / www.sharefile.com

Citrix ShareFile, işletmeler için özel bir dosya paylaşım alanı oluşturur ve böylece dosyaları müşterilerle, iş ortakları ve iş arkadaşlarınızla paylaşma imkânı sunar.

Google Drive / www.google.com/drive

Google kullanıcılarına 15 GB ücretsiz kullanım alanı sunan Google Drive, tüm Google ürünleri ile entegrasyon halinde çalışıyor. Bireysel ve ticari kullanımlar için farklı kapasite ve ücretlerde özel hizmetler sunuyor.

Dropbox / www.dropbox.com

Bulut depolama, dosya paylaşımı, verimlilik araçları, içerik iş birliği gibi bireysel ve kurumsal hizmetler sunan Dropbox, 30 günlük deneme süresinin ardından ücretsiz-sınırlı ve farklı planlarda ücretli hizmetler sunmaktadır.

MediaFire / www.mediafire.com

10 GB ücretsiz depolama alanı sunan MediaFire, reklam destekli ücretsiz hizmetleri de bünyesinde barındırır. Ayrıca pek çok bulut sisteminin sağlamadığı virüs tarama özelliğini de kullanıcılarına sağlar.

Hightail / www.hightail.com

İş birlikçi çalışma için çok iyi bir altyapıya sahip olan Hightail, Dropbox, Google Drive ve Onedrive gibi paylaşım hizmetleriyle de entegrasyon halinde çalışır.

Microsoft OneDrive / www.products.office.com

OneDrive’ın özellikleri kişisel hesaplar ve işletme hesaplarına göre farklılık gösteriyor. Ücretsiz 5 GB depolama alanı sunuyor.

BOX / www.box.com

G Suite ve diğer hizmetlerle entegrasyon yoluyla kurumlara özel işbirliği ve bulut hizmeti sunan BOX, ücretli ve ücretsiz-limitli hizmetler sunuyor.:

Kaynak: www.computerworld.com

İnfografiği indirmek için tıklayın!