E-LEARNING

E-Learning Çalışmalarımızı
İnceleme Fırsatınız Oldu mu?


YTB Akademi

  • Platform yazılımı sürecinde Öğrenme Tasarımları danışmanlık yaptı.
  • Platformda bulunan 66 e-learning kursunun içerikleri ve dijital tasarımları Öğrenme Tasarımları tarafından tasarlandı.

Platformun Amacı:
2020 yılında pandeminin etkisini göstermesiyle birlikte eğitimin dijitalleşmesi sebebiyle kurum tarafından gençlere yönelik yürütülen akademi programları da Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) desteği ile dijitale taşındı ve tüm öğrenenler için erişime açıldı.


Trust Liderlik Okulu

  • Platform yazılımı, Öğrenme Tasarımları tarafından oluşturuldu.
  • Platformda bulunan 22 e-learning kursunun içerikleri ve dijital tasarımları Öğrenme Tasarımları tarafından tasarlandı.

Platformun Amacı:
Trust Liderlik Okulu Programı katılımcıları için özel olarak tasarlanmış online bir eğitim aracı. Birebir eğitimi tamamlayan katılımcıların bu platform aracılığıyla kendilerini spesifik konularda geliştirmeleri bekleniyor. Tüm kurslar oyun tabanlı olarak tasarlanmış ve tüm platform da oyunlaştırılmıştır.


Bu kursların içeriği sadece
ARİS’e aittir.

Ali Raif İlaç Sanayi (ARİS)

  • ARİS’in talep ettiği genel anatomi konularından iki başlıkla ilgili 8 e-learning kursunun dijital tasarımları Öğrenme Tasarımları tarafından tasarlandı.

Amaç:
Anlatılması için uzun süreler gereken ve teknik terimleri içeren konuları, kişinin kendi öğrenme hızına göre ilerleyebildiği, oyunlaştırılarak keyifli hale getirilen ve istenilen her an ulaşılabilen interaktif bir eğitim aracı.


Bu kursların içeriği sadece
Save the Children’a aittir.

Save the Children

  • Save the Children’ın talep ettiği “Girişimcilik” konusunda içerik geliştirildi. Girişimcilik konusunda geliştirilen içeriğin, 4 ayrı e-learning kursu şeklinde oyunlaştırması Öğrenme Tasarımları tarafından yapıldı.

Amaç:
Girişimcilik kavramlarının, süreçlerinin ve aşamalarının farklı öğrenme stilleri dikkate alınarak anlatıldığı ve oyunlaştırıldığı interaktif bir eğitim aracı.

Oyunlaştırılmış ve size özel bir e-learning deneyimi
isterseniz bizimle iletişime geçin!