• 0537 361 05 96

  • Galata Kuledibi Beyoğlu / İstanbul

Danışmanlık Talep Etme

Bir oyun tasarlama, oyunlaştırma sistemi kurma, sosyal uyum kapsamında çalışmaları, çalıştay veya konferansların oyunlaştırılmış şekilde modere edilmesi, gönüllü sistemlerinin oluşturulması ve oyunlaştırılması konularında danışmanlık almak için iletişime geçebilirsiniz!

Oyun Tasarımı Danışmanlığı

Bir oyun tasarlama fikriniz var ve hayata geçirmek istiyorsanız, bizden danışmanlık alabilirsiniz Öğrenme Tasarımları olarak 10 yıldan fazla deneyimimizle yurtiçi ve yurtdışında 72 özgün ve özel oyun tasarlama deneyimimizle amacınıza uygun oyun geliştirmenize danışmanlık verebiliriz. Eğer bir oyun fikriniz yoksa ve oyun geliştirmeyi öğrenmek istiyorsanız, bir grup olarak da oyun tasarımı eğitimi talep edebilirsiniz.

Tasarladığımız oyunları oyunlarımız bölümünden inceleyebilirsiniz.

Oyunlaştırma Danışmanlığı

Bir eğitimi, programı veya müfredatı oyunlaştırmak için danışmanlık vermekteyiz. Farklı içerikleri oyunlaştırma dinamiklerini uygun hale getirerek daha keyifli ve katılımcı bir hale dönüştürebilirsiniz.

Sosyal Uyum Etkinlikleri Danışmanlığı

Suriyeli çocuk, genç ve kadınların sosyal uyumları kapsamında; kaynaşması ve topluma kazandırılması üzerine yapılan oyun tabanlı ve sanatsal aktivitelerde danışmanlık vermekteyiz. 2015 yılı itibari ile farklı Suriyeli gruplar için eğitimler planladık, oyunlar tasarladık ve var olan eğitim programlarını oyunlaştırdık.  Suriyeli gruplarla çalışıyor, sosyal uyum kapsamında çalışmalar yapıyorsanız ve destek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha önce yaptığımız çalışmaları referanslarımız bölümünden inceleyebilirsiniz.

Çalıştay ve Konferans Moderasyonu ve Oyunlaştırma Danışmanlığı

Çalıştay veya konferanslarınıza gelen katılımcıların aktif bir rol oynaması ve birbirleri ile tanışması için oyunlaştırma yapabiliriz. Oyunlaştırma mekanik ve dinamiklerini çalıştay ve konferanslarınızın içeriğine göre düzenlenir. Daha önce gerçekleştirdiğimiz GamFed konferansı, PMI Ankara zirvesi gibi örnekleri referanslarımız bölümünden inceleyebilirsiniz.

Gönüllü Sistemi ve Oyunlaştırma Danışmanlığı

Gönüllü ağı bulunan kurumun veya şirketin, gönüllü sisteminde oyunlaştırma yapabilir ve sistemsel şekilde devam etmesi için danışmanlık yapabiliriz. Eğer gönüllü ağınız yoksa ve oluşturmak istiyorsanız kurulması için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öğrenme Tasarımları olarak 8 yıldır sürdürdüğümüz gönüllülük sistemimizi gönüllülerimiz bölümünden inceleyebilirsiniz.