• 0537 361 05 96

  • Galata Kuledibi Beyoğlu / İstanbul

100 Humans Hayati Sorular ve Cevapları

Farklı geçmişlere sahip olan yüz cesur insan; yaş, cinsellik, mutluluk ve insan olmanın diğer yönlerini inceleyen neşeli deneylere katılıyor.

Yaratıcı Beyin

Nörolog David Eagleman, yaratıcılığı artırmak için akıl almaz ve riskli yollar ararken çeşitli mucitlerin yaratıcılık süreçlerinden faydalanır.

Minimalizm Önemli Şeylere Dair Bir Belgesel

Kendilerini eşyaların mutluluk getirdiğini varsayan Amerikan idealini reddetmeye adayan kişilerle yapılan röportajlar, daha azın aslında daha iyi olduğunu gösteriyor.

Nova: Karadelik Kıyameti

Astrofizikçiler, kara deliklerin evrenin gelişimine, Dünya’da hayatın başlamasına ve insan ırkının ortaya çıkmasına dair sorulara nasıl cevap verebileceğini gösteriyor.

Kuşlarla Dans

Şahane tüylerini kabartmaktan mükemmel kur dansları yapmaya kadar cennet kuşları, bir eş bulma umuduyla tüm hünerlerini sergiliyor.

Absürt Gezegen

Dünya’nın en sıra dışı hayvanlarının yaşamlarına göz atan bu eğlenceli bilim dizisi, birtakım tuhaf canlıların ve bizzat doğa ananın ağzından anlatılıyor.

The MInd ExplaIned

Kafanızın içinde neler olup bittiğini hiç merak ettiniz mi? Bu aydınlatıcı dizi ile rüya görmekten kaygı bozukluklarına beynin nasıl işlediğini keşfedin.

MIssIon Blue

Bu belgesel, okyanus bilimci Sylvia Earle’nin okyanusları aşırı avlanma ve zehirli atık gibi tehditlerden kurtarmak için yürüttüğü kampanyayı takip ediyor.

Dream BIg

Jeff Bridges’in anlatılığını üstlendiği bu etkileyici belgesel, dünyanın farklı yerlerindeki olağanüstü mühendislik başarılarını inceliyor.

PrInt The Legend

Bu ödüllü orijinal belgeselde, teknolojik evrimin son halkası olan 3D yazıcılarda pazar liderliği için yapılan yarışı izleyebilirsiniz.

KAYNAK: www.netflix.com