• 0537 361 05 96

  • Galata Kuledibi Beyoğlu / İstanbul

Öğrenme Oyunları uygulaması içinde çeşitli “Deneyimsel Öğrenme Metotları” ücretsiz olarak yer alıyor.

Uygulama içindeki metotlar çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere üç gruba ayrıldı. Dilediğiniz yaş grubunu belirledikten sonra oyun kategorilerinden herhangi birini seçtiğinizde karşınıza çeşitli oyunlar çıkıyor. Bu oyunlardan istediğiniz birini seçerek hemen uygulamaya başlayabilirsiniz!

Uygulama içinde yer alan tüm oyunları, eğitimlerinizde, derslerinizde ve hatta toplantılarınızda rahatlıkla uygulayabilirsiniz!

Nasıl Kullanabilirsiniz?

Web sitesi üzerinden uygulamayı kullanmak isterseniz, tarayıcınızdan app.ogrenmetasarimlari.com  adresine giriş yaptığınızda, uygulama ücretsiz olarak kullanımıza hazır olur!

Google Play üzerinden yükleme  yapmak isterseniz, play store’u açıp arama çubuğuna “ogrenmetasarimlari” yazdığınızda uygulama karşınıza çıkar. Uygulamayı seçip, Yükle tuşuna bastığınızda, uygulama ücretsiz olarak cihazınıza yüklenir ve kullanımınıza hazır olur!

IOS (iphone) üzerinden yükleme yapmak isterseniz, oyun henüz App Store’da yayına girmediği için web üzerinden rahatlıkla uygulamayı kullanabilirsiniz. Tarayıcınızdan app.ogrenmetasarimlari.com adresine giriş yaptığınızda, uygulama yine ücretsiz olarak kullanımınıza hazır olur!

Uygulama Görselleri

Oynaması kolay, eğlenceli ve bir o kadar da öğretici oyunları sınıflarda öğrencilerinizle, toplantılarınızda, projelerinizde, evde ailenizle ve arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.
Bildiğiniz ve paylaşmak istediğiniz oyunlar olursa iletişime geçebilirsiniz.
Eğlenceli öğrenmeler 🙂

Bir yorum

  • Sevdenur

    13 Ocak 2019

    Harikaa?