• 0537 361 05 96

  • Galata Kuledibi Beyoğlu / İstanbul

Bugün Cumhuriyetin 100. yılı ve Öğrenme Tasarımları olarak Cumhuriyeti kuran ve yaşatan başta Atatürk olmak üzere tüm kahramanları minnetle anıyoruz.

Biz, oyunların da toplum hafızasında güçlü bir yere sahip olduğuna inanıyoruz. Bir oyun, toplulukları bir araya getirip paylaşımlarını, bağlarını güçlendirir.

Öğrenme Tasarımları olarak Cumhuriyet tarihimizi zenginleştiren ve Türkiye’ye şanlı başarılar kazandıran bilim insanlarını, sanatçıları, sporcuları, düşünürleri ve son 100 yıldaki önemli olayları bir araya getirdiğimiz bir oyun hazırladık.

Amacımız bu oyunla aziz Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği, “Türk öğün, çalış, güven!” sözünden de yola çıkarak 100 yılda başardığımız tüm güzellikleri övünerek kutlayıp, gelecek yüzyıllar için birbirimize güvenerek çok çalışmaktır.

Gelecek yüzyıllar için üzerimize düşen ödevlerin bilincinde, tüm Öğrenme Tasarımları ekibi ve gönüllüleri olarak çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.

“Cumhuriyetle 100 Yıl” oyununu ücretsiz olarak indirerek sevdiklerinizle keyifle ve coşkuyla oynayabilirsiniz.

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Cumhuriyetle 100 Yıl Oyunu Kartları

Dosyaları indirmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
İsim

Oyun, Öğrenme Tasarımları tarafından 2023 yılında Cumhuriyetin 100. yılına ithafen hazırlanmıştır. Tüm hakları Öğrenme Tasarımları’na aittir.

Bir yorum

  • Gurselozuzcan

    12 Aralık 2023

    Hemen öğren mek istiyorum.